11.pic jak na - arrows.png

Jednodušší už to být nemůže...

10.tex divider short - jak na.png
52. arrow yellow.png

Pustíte appku

53. arrow red.png

Najdete auto

54. arrow blue.png

Rezervujete

...a huráá, můžete vyrazit!

Budějcký carsharing

10.tex divider short - jak na.png

Vše, co potřebujete, je aplikace GoDrive ve vašem mobilu.

09.gey under button.png
17. google play button.png
18. app store button.png
19. qr store.png
02_edited.jpg
 
21. blue stripe + circle.png

Zkuste to hned teď!

54. arrow white.png

Stáhněte si zdarma aplikaci GoDrive a máte klíč ke všem vozům.

54. arrow white.png

Nahrajte svůj občanský a řidičský průkaz a zadejte kartu do platební brány.

54. arrow white.png

A můžete vyrazit! Rezervujte si auto a vydejte se na svou první cestu.

 

Proč carsharing?

24. color dots divider.png
50. button light grey BEZ.png

Pohodlné a inteligentní řešení

Každý potřebujeme auto, ale ne nutně ho musíme vlastnit. Proč kupovat auto, které stojí peníze, rychle stárne a většinu času stojí bez využití? Nabízíme vám řešení mobility 24/7 po celý rok. Žádná zavírací doba. Sdílená auta najdete ve městě v deseti zónách. Potřebujete auto na hodinu nebo na celý den? Stačí vám pouze mobilní aplikace GoDrive. Rezervujete, nasednete a jedete. Zaplatíte pouze za kilometry, které projedete a dobu rezervace, po jejímž ukončení se vám částka strhne z platební karty.

50. button light grey BEZ.png

Získáte absolutní svobodu

Není umění přidělávat si v životě starosti, ale umět se jich zbavit. A právě s tím vám umíme pomoct. Představte si, že neplatíte za benzín, parkování v zónách, dálniční známky ani pojištění. Dokonce ani za údržbu a úklid auta. Nestojíte ve frontách na odboru dopravy, neřešíte pojistné události. To není sen. To je carsharing. Rychlý, efektivní, udržitelný a cenově bezkonkurenční způsob dopravy. Sdílení aut s budějckým carsharingem vám dá absolutní svobodu. Stáhněte si aplikaci GoDrive a zažijte to s námi.

50. button light grey BEZ.png

Sdílení je budoucnost

Potřeby nás lidí jsou různé. Každý máme možnost se rozhodnout udělat svět o trochu lepším. Zvolit mobilní alternativy. Chodit pěšky do práce, na Rekole do Stromovky nebo vyrazit sdíleným autem na cestu z města. Udržitelná doprava je cesta 21. století a příštích generací. Tak proč začít už dnes? Protože jedno sdílené auto, které užíváte společně s dalšími, dokáže v ulicích města nahradit až deset dalších. Uleví se nejen vám, přecpaným dopravním tepnám, ale hlavně životnímu prostředí.

08.grain background short top.png
27.pic long.png

Co potřebujete vědět?

10.tex divider short - jak na.png
28.ico garage.png

Mobilní garáž v telefonu

Po úspěšné registraci v aplikaci GoDrive pro sebe získáváte věrného přítele a mobilní on-line garáž v jednom. Díky aplikaci budete vědět, která auta jsou aktuálně dostupná, kde se momentálně nachází a jaký je stav nádrže a baterie. Budete vědět, jaká je výbava jednotlivých vozů, v kterých autech je možnost využití dálniční známky, tažného zařízení a dětských sedaček. K jízdě nepotřebujete klíč od vozu. S aplikací auto otevřete, uzamknete a následně ukončíte rezervaci.  

29.ico flotila.png

Flotila sdílených aut

Ve vaší sdílené garáži najdete dvacet městských aut z řad benzínových manuálů Škoda Citigo, ale i rodinné vozy na delší vzdálenosti Škoda Rapid a Fabia. Vyznavači čisté jízdy ocení jízdu elektromobilem Škoda Citigo s automatickou převodovkou. Všechny vozy jsou klimatizované, vybavené rádiem a pro případ námrazy a sněhu mají škrabku a smetáček. Auta jsou nekuřácká, pravidelně je čistíme, servisujeme a obměňujeme pneumatiky. Každé naše auto je i vaším autem a naším přáním je, abyste se v něm cítili jako doma a zanechali je čisté pro ty, kdo přijdou po vás.  

30.ico key.png

Ovládání sdíleného vozu

Je to jednoduché. Sešlápnete brzdu a spojku, třikrát zmáčknete startovací tlačítko a můžete jet. Pak už vše děláte stejně jako v klasickém autě. V přihrádce u spolujezdce najdete všechny potřebné dokumenty k vozu, CCS kartu, klíč od auta, který doporučujeme používat a brát s sebou v případě delších rezervací. Nechybí nabíjecí kabely na telefon a detailní návod pod stínítkem u řidiče.

31.ico electrocar.png

Elektromobil Škoda Citigo

Automat startujete stejně jako klasické auto, sešlápnout stačí pouze brzdový pedál a navolit příslušný jízdní mód na řadicí páce. Řízení automatického auta je snadné. Rychle si na něj zvyknete a užijete si to. Jak nastartovat a dobít elektro vám povíme v našem videu.  

 
WEB auta.png
63. 20.png
 
08.grain background short top.png
37. business buton divider.png

Firemní sdílení

10.tex divider short - jak na.png

Levné

52. arrow yellow.png
53. arrow red.png

Bezstarostné

54. arrow blue.png

Praktické

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a sdílení budete ve vaší firmě milovat

Ať už jste na volné noze, zaměstnanec, finanční manažer nebo majitel firmy, jednoduše si zkuste spočítat, jakou úsporu a následný efekt pro vás může mít firemní sdílená flotila od GoDrive. 

Máte zaměstnance? Pokud jste firma se zaměstnanci, kteří potřebují cestovat za prací a chcete efektivně snížit náklady na služební cesty, kontaktujte nás. Pro začátek vám vytvoříme firemní účet a proškolíme váš tým. 

40. prejete si konzultaci.png
39. kontaktujte button + text.png
17. google play button.png
18. app store button.png
38. business pic.png
24. color dots divider.png
50. button light grey BEZ.png

Šetřete svoje náklady

Ušetřete náklady na služební cesty, starosti a výdaje za služební auta nebo taxislužbu. Bezkonkurenční ceny, zajištěné parkování v centru města, pojištění, tankování, nabíjení a údržba. O všechny tyto záležitosti se staráme my. Vy platíte pouze za to, co projedete - žádné další náklady.  

50. button light grey BEZ.png

Pořiďte si sdílenou flotilu

Během chvíle máte svůj vlastní autopark bez vynaložení jediné koruny. Žádné papírování, žádné fronty. Stačí jedna firemní registrace a můžete vyrazit na služební cestu, za svými klienty nebo obchodními partnery. Věřte nám, že o vaši flotilu je dobře postaráno. 

50. button light grey BEZ.png

Jednoduše a přehledně

S využitím sdílených aut a aplikace GoDrive pro firemní klienty máte dokonalý přehled o všech služebních cestách vašich zaměstnanců. Ozvěte se nám a my vám připravíme cenovou nabídku přizpůsobenou vašim potřebám a obchodní strategii. 

 
08.grain background short top.png

Podporujeme vás nonstop

10.tex divider short - jak na.png
68.phone.png
69.faq.png

Můžete se na nás spolehnout. Pokud máte půjčené naše auto, jsme vám vždy nablízku. V případě jakýchkoli problémů je tu pro vás naše linka technické pomoci dostupná ve dne v noci. Pokud jde o naše služby, svoje dotazy můžete zasílat na info@godrive.cz nebo jednoduše přes Facebook nebo Instagram. Pokud něco zapomenete v autě, obraťte se na nás - naše ztráty a nálezy už vydaly nejeden poklad. My vás na oplátku žádáme o slušné zacházení s našimi auty, hlášení dopravních nehod a vzniklých škod. Kouření v autech je striktně zakázáno. 

Cars_20.jpg